120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

Villarreal CF – Leganes – kod prezent i stawiaj na pewniaka

Villarreal CF - Leganes

Leganes i Villarreal to zespoły, które w obecnym sezonie rozgrywek La Liga oraz Pucharu Króla, łączy wyjątkowo wiele. Nie chodzi tylko i wyłącznie o zdobycze punktowe, ale także o sam styl gry i osiągnięcia na tym pułapie rozgrywek. Jednym z błędów, które popełniają typerzy amatorzy obstawiający mecze na żywo, jest analizowanie szans drużyn w rozgrywkach pucharowych na podstawie ich pozycji i wyników z ligi zasadniczej.

W rzeczywistości bowiem terminarz Pucharu Króla oraz specyfika tych rozgrywek sprawia, że często dochodzi do teoretycznych niespodzianek, gdzie zespół słabiej grający w lidze, w meczach kolejnych rund Copa del Rey wznoszą się na swoje wyżyny. I wydaje się, że wszyscy legalni bukmacherzy 2017 w Polsce zdają się dostrzegać, że w zaplanowanym na 10 stycznia meczu rewanżowym pomiędzy Villarreal a Leganes w ramach kolejnej rundy Pucharu Króla, może dojść do każdego rozstrzygnięcia.

Dlatego też kursy przygotowane dla typerów na to spotkanie są wysokie i atrakcyjne – zarówno zwycięstwo jak i przegrana gospodarzy jest w oczach specjalistów z forbet zakłady i nie tylko, wysoce prawdopodobne. Może więc dojść również do rozstrzygnięcia pośredniego, jakim jest remis w spotkaniu rewanżowym na stadionie Villarreal, a wtedy o awansie do kolejnego etapu decydować będzie zaliczka lub jej brak z pierwszego spotkania w Leganes.

Kurs na zwycięstwo Villarreal na swoim stadionie to w większości propozycji kurs około 2.00. Nieznacznie tylko wyższy jest kurs na zwycięstwo gości. Może to wynikać z faktu, że dotychczas w Pucharze Króla Leganes zagrało jeden dwumecz z Valladolid, wygrywając oba mecze (2:0 i 1:0). Z kolei Villarreal do kolejnej rundy awansował przez mało przekonujący mecz z Ponferradiną (przegrana 0:1 na wyjeździe i awans dopiero po wygranej 3:0 u siebie).