120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

Stade Malherbe Caen – Olympique Marsylia OM musi wygrać by marzyć o najwyższych laurach, zobacz dlaczego

Stade-Malherbe-Caen-Olympique-Marsylia

W ramach piątkowej kolejki Ligue 1 przewidziano we Francji tylko jeden mecz. O 20:45 na stadionie w Caen odbędzie się spotkanie gospodarzy z Olympique Marsylia i jest to doskonała okazja nie tylko do spędzenia czasu z francuską piłką, ale także do przeglądu najciekawszych ofert kursowych u polskich i internetowych bukmacherów. Specjalnie z okazji tego meczu zaplanowanego na 19 stycznia, legalni bukmacherzy 2017 przygotowali nie tylko zwykły kurs na zwycięstwo, ale także możliwość ustalenia ciekawego i wysokiego handicapu czy wskazania strzelca bramek albo liczy goli zdobytych do przerwy albo w trakcie całego spotkania.

Łączenie takich kursów ze sobą, w ramach wydarzeń z jednego meczu i jednego boiska, pozwala na uzyskanie dużo wyższego kursu kumulacyjnego i znacznie wyższe wygrane przy tej samej niskiej stawce własnej. Wybór takiego meczu jak ten zaplanowany na 19 stycznia pomiędzy przeciętnym Caen, a zawsze mierzącym w najwyższe cele, europejskim hegemonem niedawnych lat, do obstawiania i typowania, jest bardzo dobrym posunięciem, ponieważ teoretycznie niewielki jest tutaj margines na błąd przy typowaniu na stronach lv bet zakłady bukmacherskie i nie tylko.

Za zwycięstwo gospodarzy większość legalnych polskich bukmacherów przygotowało kurs rzędu 3.50-4.50, natomiast wygrana gości wydaje im się znacznie bardziej prawdopodobna, czego dowodzą kursy rzędu 1.50-2.00 na zwycięstwo Olympique Marsylia. Nie tylko według sts zakłady bukmacherskie i internautów na ich forach, OM musi wygrywać za trzy punkty w takich spotkaniach, aby realnie myśleć o powrocie na swoje prawowite miejsce, a więc do europejskich pucharów i międzynarodowych prestiżowych rozgrywek piłkarskich. W tej chwili OM jest na 4 pozycji w tabeli Ligue 1 i musi robić wszystko, aby zabezpieczyć sobie miejsce w Lidze Mistrzów w sezonie 2018/2019.