120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

Liverpool jest w gazie – co proponują bonusy bukmacherskie

liverpool1

 

Liverpool na fali wznoszącej – czy da się zarobić na bukmacher pl

Liverpool w ostatnim czasie gra rewelacyjnie, czego dowodem może być doskonały wynik w Lidze Mistrzów z Manchesterem City. Doskonała gra podopiecznych Jurgena Kloppa sprawia, że Liverpool straszy wszystkich. Większych szans na wyjeździe nie powinno mieć więc 14 kwietnia Bournemouth i Liverpool powinien bez większego problemu dopisać sobie trzy punkty do ligowej tabeli. Nie wszyscy jednak legalni bukmacherzy tak to widzą.

Od strony czysto sportowej, Liverpool powinien mecz wygrać, ale nie wiadomo jak będzie wyglądała drużyna po rewanżowym meczu w Lidze Mistrzów. Jeśli wszystkie siły zostaną rzucone na awans do kolejnej rundy Champions League, bardzo możliwe, że w pierwszym meczu Premier League po europejskich wojażach drużyna z Liverpoolu wystawi mocno rezerwowy skład i da odpocząć swoim największym gwiazdom. W takiej sytuacji szanse całego składu Bournemouth zdecydowanie wzrosną. Można więc celować w bardzo wysoki kurs za mało realne zwycięstwo Bournemouth na wyjeździe i liczyć na wypłacenie kolosalnego kursu.

Jakie kursy przygotowali na ten mecz bukmacherzy promocje

Bukmacher w pierwszej kolejności kieruje się logiką i analizą sytuacji obydwu klubów. Nie dziwi więc, że kurs nawet na remis 14 kwietnia na stadionie przy Anfield Road, jest mało realny i wyceniany na kurs rzędu 4.00-5.00. W zależności od bukmachera znaleźć można nawet tak absolutnie wysokie kursy, jak 14-krotność stawki za zwycięstwo Bournemouth. Przeciętne zakłady bukmacherskie za przewidywane zwycięstwo gospodarzy 14 kwietnia wypłacą nie więcej niż 1.50. Warto więc porównywać na bieżąco ze sobą różne oferty kursowe.