120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

Które zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce

Ilość legalnych podmiotów rynku bukmacherskiego w Polsce przestała dynamicznie wzrastać. Większość firm, które miały w swoich planach zarejestrowanie i zalegalizowanie działalności na rynku usług bukmacherskich czy gier hazardowych, zrobiła to jeszcze w momencie wejścia w życie ustawy o grach hazardowych. W Polsce rynek został usankcjonowany i znormalizowany, wprowadzono jasne i przejrzyste reguły rejestracji oraz kontroli i rozliczania fiskalnego takich podmiotów. Do takich podmiotów, które można i trzeba uznać za lv bet zakłady bukmacherskie, zaliczają się bowiem nie tylko firmy oferujące same zakłady sportowe.

Coraz częściej takie firmy jak sts zakłady bukmacherskie muszą funkcjonować w Internecie. Uruchomienie stron internetowych lub aplikacji mobilnych przez operatorów rynku bukmacherskiego przeważnie pozwala także na zamieszczenie na tej samej platformie chociażby wirtualnej gry w karty albo automaty – czyli swoiste uruchomienie elektronicznego kasyna. Dla firmy, która ma już w swojej ofercie mecze na żywo i inne formy obstawiania wydarzeń sportowych, dodatkowe spełnienie kryteriów i uruchomienie cyfrowego kasyna, nie stanowi problemu.

Problem na pewno mają te firmy, które do tej pory nie spełniły jeszcze wymogów rejestracyjnych i wciąż nie zostały zarejestrowane i zalegalizowane. Nie mogą one działać ani w postaci stacjonarnej, ani w postaci cyfrowej, a co ma największe znaczenie z ekonomicznego punktu widzenia – najwięksi gracze podzielili już rynek i użytkowników pomiędzy siebie. Nowa polska firma bukmacherska, która dopiero w 2018 roku zechciałaby dołączyć do takich polskich marek jak LVBet, Forbet, STS, Fortuna czy Milenium, musiałaby bardzo długo walczyć o jakikolwiek kawałek tego tortu.