120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

Gra Mistrz Niemiec – co na to zakłady bukmacherskie

Bukmacherskie strony zachęcają do obstawiania na Roberta Lewandowskiego

28 goli w 28 występach w tegorocznej Bundeslidze na koncie Roberta Lewandowskiego, bardzo szybkie wygranie tytułu mistrzowskiego na własnym podwórku oraz udział w półfinale Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt. Oto najważniejsze skojarzenia Bayernu Monachium z ostatnich dni, dlatego legalne zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo ciekawą ofertę kursową na ostatnie kolejki Bundesligi. Do rozegrania zostały już tylko trzy mecze, a ten 28 kwietnia na Allianz Arenie przeciwko Stuttgartowi odbędzie się pomiędzy dwumeczem Champions League.

Dlatego będzie to mecz o dość dużym ciężarze gatunkowym, ale również doskonała okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy na rozbudowaniu kupon nie tylko o samo typowanie zwycięzcy. Wiele zarobić można jak zwykle wskazując, czy lub ile bramek w meczu, zdobędzie Robert Lewandowski. Przeciwnik, czyli Stuttgart, to drużyna ze środka tabeli, która w analogicznym czasie zdobyła mniej więcej połowę tych punktów, co gospodarz spotkania, wygrała o połowę spotkań mniej i zdobyła praktycznie jedną trzecią z całkowitego dorobku bramkowego Bayernu. Dlatego typ na zwycięstwo może być tylko jeden.

Ile maksymalnie wypłaci dobry bukmacher

Samo wskazanie zwycięstwa Bayernu wydaje się być zbyt oczywiste i kurs na takie rozstrzygnięcie praktycznie u żadnego bukmachera nie przekroczy kursu 1.50, nawet jeśli w drużynie mistrza Niemiec posypałyby się kontuzje. Dlatego jedynym sposobem, aby polski bukmacher wypłacił więcej za kupon na ten mecz, jest połączenie ze sobą zakładu na zwycięstwo ze wskazaniem liczby goli lub strzelca jednej z bramek. Takie łączenie wydarzeń na jednym kuponie pozwala bardzo szybko podnieść jego wartość.