120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

Eliminacje MŚ w Piłce Nożnej, Polska – Kazachstan, typy bukmacherskie

legalny bukmacher

Eliminacje do Mistrzostw Świata w piłce nożnej zbliżają się powoli do decydującej fazy. Przed nami bowiem 8 kolejka, którą oczywiście można typować u naszych partnerów – legalnych bukmacherów. Typem na dziś jest mecz pomiędzy reprezentacją Polski, a reprezentacją Kazachstanu. Orły Adama Nawałki w dalszym ciągu są na pierwszym miejscu w grupie, ale sytuacja 5 jeszcze drużyny świata nie jest już tak dobra jak przed kilkoma dniami. Wszystko bowiem przez fatalny mecz w Kopenhadze, gdzie Lewandowski i spółka zostali rozgromieni 0:4. Styl, w jakim to wszystko się odbyło bez ogródek można nazwać blamażem.

W naszej drużynie nie funkcjonowało absolutnie nic. Piłkarze jednak zapewniają, że wnioski zostały wyciągnięte i bojowo wyjdą do spotkania z Kazachami. Nie będą oni wbrew pozorom łatwym przeciwnikiem. Jeśli chodzi o wyniki piłki nożnej w tamtym kraju, to zauważyć należy, że to twardo grający zespół, który nie odstawia nogi. Dlatego oprócz czysto piłkarskich umiejętności Orły Nawałki muszą wyjść na murawę bardziej skoncentrowani i wykazać się większym zaangażowaniem, aniżeli było to przed kilkoma dniami. Jeśli chcemy obstawiać mecze, to legalni bukmacherzy umieszczają to spotkanie w typach dnia i ofertach specjalnych. Warto więc dodać je do swojego kuponu.

Jeśli chodzi o obstawienie tego spotkania to na papierze zdecydowanym faworytem są Polacy. Piąta drużyna świata jest liderem tabeli i tak naprawdę wszystko zależy od tego jak się zaprezentuje. Mecz trzeba wygrać, bowiem pozwoli to uniknąć nerwówki w ostatnich dwóch spotkaniach, a biorąc pod uwagę kolejne, to poniedziałkowa konfrontacja będzie zdecydowanie najłatwiejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *