120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

Bukmacherskie przewidywania niekorzystne dla Sevilli

 

Który bukmacher online w Polsce wypłaci najwięcej za wygraną Barcelony

Barcelona to często murowany faworyt w praktycznie każdym meczu i dlatego kursy proponowane przez bukmacherów na mecze z udziałem Messiego i spółki z rzadka pozwalają na zainkasowanie większej wygranej. Po odpadnięciu w niesamowitych okolicznościach z AS Roma z Ligi Mistrzów, Barcelonie pozostały w tym sezonie już tylko dwa trofea do zdobycia – niemalże gwarantowane mistrzostwo Hiszpanii oraz Puchar Króla. Aby jednak piłkarze z Barcelony mogli wznieść Copa del Rey w górę, muszą przejść 21 kwietnia najbliższą przeszkodę, którą stanowił będzie zespół Sevilli.

W finale Barcelona znalazła się po dwóch półfinałowych zwycięstwach nad Valencią – 2:0 na wyjeździe i 1:0 na własnym stadionie. Sevilla z kolei w półfinale dość niespodziewanie zremisowała 1:1 na stadionie Leganes, ale u siebie już wyraźnie wygrała 2:0 i to właśnie pomiędzy tymi dwoma klubami dojdzie 21 kwietnia do na pewno ekscytującej walki o Puchar Króla. Każdy legalny polski bukmacher online zachęca do składania swoich typów – nie tylko na zwycięstwo, ale także na ilość strzelonych bramek czy liczbę pokazanych kartek.

Jaki bukmacher 2018 zaprasza do gry z Pucharem Króla

Absolutnie każdy legalny bukmacher w Polsce proponuje dzisiaj typowanie wyników w Pucharze Króla. Sukcesem nie jest jednak znalezienie platformy do obstawiania, a znalezienie takiego bukmachera, który pozwoli zarobić nawet na wskazaniu murowanego faworyta – jak w tym przypadku FC Barcelony. Na stronach wiodących bukmacherów jak STS czy fortuna raczej nie ma szans na znalezienie wyższego kursu niż 1.50 na zwycięstwo gospodarzy. Z kolei zwycięstwo Sevilli na wyjeździe mogłoby zaowocować wygraną nawet 6-krotności wniesionej stawki.