120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

6.02 DFB Pokal – Bayer Leverkusen – Werder Bremen – Każda z drużyn trafi do bramki. Jakie kursy?

Bayer Leverkusen - Werder Bremen

DFB Pokal, jak większość krajowych trofeów, często trafia do zespołów spoza ligowej czołówki, a do półfinałów potrafią tu docierać nawet zespoły spoza Bundesligi. W meczu zaplanowanym na 6 lutego dojdzie jednak do starcia dwóch silnych i utytułowanych niemieckich drużyn, Bayeru Leverkusen i Werderu Brema. Gdyby patrzeć na obie nazwy klubów od strony historycznej – wskazanie faworyta wcale nie byłoby takie proste. Oceniając jednak tylko tegoroczne występy i udział w Bundeslidze, legalni bukmacherzy zdają się nie dostrzegać większych szans na zwycięstwo przyjezdnej ekipy Werderu.

Leverkusen jest obecnie w lidze zdecydowanie lepiej dysponowany, strzela więcej bramek i ma ogólnie dobrą serię meczów za sobą, czego nie może powiedzieć Werder. Dla drużyny z Bremen tylko i wyłącznie wygranie DFB Pokal jest jeszcze szansą na uratowanie tego straconego piłkarsko sezonu, podczas gdy „Aptekarze” wciąż skutecznie biją się o awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów bez konieczności kwalifikacji. Niewątpliwie jednak pojedyncze serwisy bukmacherskie jak forbet zakłady dostrzegają, że drabinka pucharowa DFB Pokal to zupełnie inna para kaloszy, aniżeli punkty ciułane co tydzień do ligowej tabeli.

To właśnie w DFB Pokal bardzo zmotywowane i dobrze przygotowane fizycznie przystępują zespoły, dla których sezon nie ma już większych atrakcji. Werder właśnie w DFB Pokal był w stanie w przeszłości regularnie ucierać Bayerowi nosa. W ramach ostatniego meczu Bundesligi pomiędzy tymi drużynami, 1:0 wygrało Leverkusen. Ale już ostatnie mecze z DFB Pokal pomiędzy nimi to dominacja i nieustające zwycięstwa Werderu. Decydują się więc na takie mecze na żywo, warto dokładnie przeanalizować sytuację i szanse sportowe pod każdym względem.