120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

5.06 Towarzyski – Luksemburg vs Gruzja – Gdzie dwóch się bije – nie tylko bukmacher korzysta

Luksemburg vs Gruzja

Luksemburg i Gruzja pozwalają dużo ugrać w zakłady bukmacherskie

Zakłady z udziałem zespołów ze środka rankingu UEFA czy końcówki rankingu FIFA naturalnie nie cieszą się tak wielkim zainteresowaniem mediów i bukmacherów, jak mecze Hiszpanii czy Brazylii. Niemniej w gorącym okresie przedmundialowych przygotowań i towarzyskich sparingów międzypaństwowych praktycznie codziennie pojawia się możliwość wygrania sporej sumy. Nie inaczej będzie 5 czerwca, kiedy to Luksemburg zmierzy się z Gruzją, a bukmacherzy już teraz proponują bardzo ciekawe zakłady na to wydarzenie.

Luksemburg z całą pewnością nie może być traktowany jako faworyt nadchodzącego meczu, o czym najlepiej świadczy statystyka 5 ostatnich meczów towarzyskich tej reprezentacji. Trzy ostatnie mecze to trzy wyraźne porażki – 0:2 z Maroko, 0:3 z Łotwą oraz 0:5 z Izraelem. Gruzja z kolei swoje ostatnie mecze potrafiła wygrać, jak np. przeciwko RPA w stosunku aż 4:1, a jeśli przegrywała, to z poważniejszymi rywalami jak Turcja czy Ukraina. Dlatego nie tylko patrząc na rankingi i suche statystyki stwierdzić można, że to Gruzini będą faworytami 5 czerwca.

Kursy oferowane przez legalne zakłady bukmacherskie

Legalni bukmacherzy nie zawsze udostępniają mecze średniaków i przeciętniaków, ale zwłaszcza w tak gorącym okresie jak sparingi przed Mistrzostwami Świata 2018 w Rosji, dochodzi do wielu zaskakujących wyników. Faworyci są w okresie budowania kadry, sprawdzania wariantów taktycznych, rezerwowych zmienników i nietypowych ustawień. Dlatego wygrana Luksemburga, chociaż na pewno nieco zaskakująca, mogłaby także przynieść odważnemu typerowi obstawiającemu takie rozstrzygnięcie kurs rzędu 5.00 do nawet 7.00.

Autor: DG