120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

28.07 Ekstraklasa – Korona Kielce vs Legia Warszawa – Legioniści w Kielcach mogą wygrać – uważają bukmacherzy

Korona Kielce vs Legia Warszawa

Zakłady bukmacherskie na mecz Legii mogą przynieść zysk

Legia to zespół bardzo pilnie śledzony nie tylko przez fanów i dziennikarzy, ale także bukmacherów, którzy właśnie na Lecha Poznań i Legię Warszawa przyjmują w skali roku najwięcej zakładów w kategorii Ekstraklasy. Mistrz Polski po kolejce inauguracyjnej Ekstraklasy tydzień wcześniej przed własną publicznością przeciwko beniaminkowi z Sosnowca, tym razem wyrusza do Kielc, gdzie wcale nie musi zadowalać się tylko remisem. Legia zawsze gra o maksymalną zdobycz punktową, bez względu na stadion i przeciwnika, więc 28 lipca wielu bukmacherów będzie widziało w Legionistach faworytów do wywiezienia z Kielc trzech punktów.

Ponieważ w tym sezonie zdobycze punktowe nie dzielą się po trzydziestu kolejkach, każdy dodatkowy komplet punktów liczy się dla klubu walczącego o mistrzostwo podwójnie. Legia nie może tracić punktów od samego początku i wiedzą o tym nie tylko bukmacherzy w Polsce, ale także wszyscy typerzy i sami piłkarze. Dla piłkarza ta presja związana z ogromnymi oczekiwaniami stolicy co do każdego meczu, może być niekiedy deprymująca i często Legioniści mimo roli faworytów mają spore problemy z organizacją swojej gry i przypieczętowaniem zwycięstwa.

Szanse Legii oceniają bukmacherzy online

Legia zawsze musi planować rywalizację na trzech frontach – oprócz Ekstraklasy musi być gotowa także na Puchar Polski oraz rywalizację w eliminacjach Ligi Mistrzów, więc niektóre mecze na lokalnym podwórku bywają odpuszczone lub przegrane z uwagi na gorsze przygotowanie fizyczne. Legalne zakłady bukmacherskie doskonale wiedzą, że mecze przypadające w kalendarzu w bezpośrednim sąsiedztwie np. meczów Ligi Mistrzów, bywają remisowane lub przegrane. Jeśli Legia zgubi punkty w Kielcach, nie będzie to sensacja, ale typerzy przewidujący porażkę „Legionistów” na wyjeździe 28 lipca mogą liczyć nawet na wypłatę 3-krotności wniesionego zakładu.

Autor: DG