120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

28.01 Serie A – Fiorentina – Verona FC – Karty w drugiej połowie. Obserwuj i stawiaj

Fiorentina - Verona FC

Fiorentina jest w oczach bukmacherów niemal gwarantowanym zwycięzcą w zaplanowanym na 28 stycznia na godzinę 15:00 meczu przeciwko Verona FC. Według statystyk i analiz wszystkich ekspertów jasno wynika, że w pełnych 90 minutach padnie wynik zwycięski dla gospodarzy, a wszyscy gracze, którzy zdecydują się tak wytypować, nie zyskają na tym wyższego kursu niż 1.50, proponowany przez sts zakłady bukmacherskie i konkurencję. Dlatego dobrym pomysłem na zwiększenie wartości swojego kuponu na pewno będzie zagranie z handicapem lub wskazanie, ile kartek pokaże sędzia w drugiej połowie spotkania.

Dobrym sposobem na typowanie takich nietypowych zakładów jest oglądanie meczu na żywo. W Internecie praktycznie każdy legalny bukmacher pozwala dzisiaj obstawiać mecze na żywo, a kursy zmieniają się dynamicznie i w czasie rzeczywistym, wraz z rozwojem wydarzeń na boisku. Z tego względu kurs na to, czy i ile kartek pokaże sędzia w drugiej połowie, na pewno jest zdecydowanie wyższy jeszcze przed rozpoczęciem meczu, gdyż jest typem bardziej w ciemno. Po obejrzeniu pierwszych 45 minut pojedynku piłkarskiego dość skutecznie wyrobić można sobie pogląd na temat agresywności zawodników w następnej połowie.

Dlatego legalni bukmacherzy obecnie przygotowali ofertę kursową na ilość kartek bardzo atrakcyjną dla grającego – kursy sięgają od 5.00 do nawet 8.00, w zależności od wskazania typującego. W trakcie meczu kursy te będą na pewno maleć, ale nadal mogą być wysokie jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy. Decydując się na grę, warto porównać ofertę kursową u wszystkich dostępnych pośredników online, co jest względnie proste dzięki im wygodnym i przejrzystym serwisom internetowym.