120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

27.12 NBA – Denver Nuggets – Utah Jazz

Denver Nuggets - Utah Jazz

Jeden z ostatnich meczów NBA w tym roku to spotkanie zaplanowane na 27 grudnia pomiędzy Denver Nuggets a Utah Jazz. Chociaż od strony typowo sportowej nie będzie to pojedynek gwarantujący najwyższe emocje, to dla doświadczonych graczy i typerów bukmacherskich jest to doskonała pozycja do tego, aby zoptymalizować swój skumulowany kurs na kuponie. Warto więc sprawdzić z wyprzedzeniem jakie typy bukmacherów na jutro przygotowano specjalnie na ten mecz.

Zespół Denver Nuggets w poprzednim sezonie nie wypadał zachwycająco, w tym jednak radzi sobie dość dobrze. Zdaniem niektórych analityków wysoka pozycja zespołu z Denver w tabeli swojej dywizji jest efektem po prostu gorszej dyspozycji lokalnych rywali. Niemniej 13 wygranych i 9 porażek, które do tej pory odniosło Denver Nuggets, pozwalają wysoko oceniać tegoroczną grę jego zawodników. Mimo wszystko typy bukmacherów od NBA nie są dla gospodarzy aż tak jednoznaczne i dają także spore możliwości sprawienia niespodzianki przez zespół przyjezdny.

Utah Jazz wcale nie jest w dużo gorszej dyspozycji od początku sezonu, czego dowodzi 12 wygranych i 11 przegranych spotkań. Dodatni bilans spotkań na tym etapie sezonu zasadniczego to jeszcze niewiele, ale zawodnicy Jazz też twierdzą, żę mają jeszcze spore zapasy i rezerwy do wykorzystania, więc typy bukmacherów na piątek wcale nie przekreślają możliwości zwycięstwa przez drużynę Utah. Oczywiście największy kurs jak zwykle w przypadku koszykówki dostępny jest w przypadku remisu, co wcale nie jest aż tak rzadkim i bardzo niespotykanym rozstrzygnięciem w NBA. Prawidłowe wytypowanie takiego rozstrzygnięcia to kurs powyżej 10.