120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

24.02 Ligue 1 – Toulouse vs Monaco – Z Glikiem z tyły na 0? Można wygrać?

Toulouse vs Monaco

Kamil Glik w ostatnim sezonie zdobył z AS Monako mistrzostwo Francji i doskonale prezentował się m.in. w Lidze Mistrzów. W tym sezonie również sam Glik ma rewelacyjne statystyki – grał we wszystkich meczach całe 90 minut i jest czołowym stoperem Ligue 1 drugi rok z rzędu, w wielu statystykach – także zdobytych bramkach. Decydując się na mecze na żywo u bukmachera z udziałem polskich piłkarzy, można wybierać nie tylko kurs na wygranie spotkania w trakcie 90  minut. Warto zastanowić się nad innymi propozycjami kursowymi, gdzie do wygrania jest zdecydowanie więcej.

Jednym z wariantów proponowanych przez firmy bukmacherskie legalnie działające w Polsce jak sts zakłady bukmacherskie, jest obstawienie, czy Monako uda się zachować czyste konto w meczu przeciwko Toulouse na stadionie przeciwnika. Pojedynek ten zaplanowany na najbliższą kolejkę Ligue 1 już 24 lutego i według prognoz bukmacherów oraz dziennikarzy, piłkarze z Księstwa są w tym starciu zdecydowanymi faworytami. Potwierdza to nie tylko renoma obu klubów i nazwiska stojące za poszczególnymi formacjami w obu klubach, ale przede wszystkim tegoroczna statystyka Ligue 1.

Wystarczy rzut oka na tabelę aby zrozumieć, dlaczego legalni bukmacherzy nie dają większych szans na zarobienia na zwycięstwie gości. 24 lutego każde inne rozstrzygnięcie na stadionie Toulousy aniżeli zwycięstwo Monako, byłoby może nie sensacją, ale bardzo dużą niespodzianką. Do tego stopnia, że kurs oferowany na takie rozstrzygnięcie w większości firm bukmacherskich na rynku przekracza 7.00 czy nawet 8.00. Chociaż Monako zajmuje obecnie dopiero 4 pozycję w tabeli, to jednak z kolejki na kolejkę koledzy Glika przypominają bardziej drużynę z poprzedniego sezonu i potrafią dominować oraz strzelać po kilka bramek na mecz.