120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

19.06 World Cup – Rosja vs Egipt – Gospodarze nisko oceniani przez zakłady bukmacherskie

Rosja vs Egipt

Zakłady internetowe nie są przekonane do kadry rosyjskiej

Chociaż gospodarze tegorocznego Mundialu pod wodzą Stanisława Czerczesowa na pewno mają ogromne możliwości awansu z grupy A, gdzie do rywalizacji z nimi oprócz mocarnego Urugwaju przystępują tylko Egipt i Arabia Saudyjska. Tym bardziej, że grafik spotkań układa się wyjątkowo na rękę Rosjanom – w pierwszej kolejce spotkań zmierzą się z uczestnikiem Mundialu o najniższej pozycji w rankingu FIFA, czyli Arabią Saudyjską. W drugim meczu, zaplanowanym na 19 czerwca Rosjanie zmierzą się natomiast z Egiptem, w kadrze którego poza kontuzjowanym gwiazdorem Liverpoolu Salahem, nie ma innych wybitnych nazwisk.

Nie dziwi więc, że legalni bukmacherzy w Polsce i za granicą typują właśnie gospodarzy jako nieznacznych faworytów także tej potyczki. Jeśli Rosjanom udałoby się zgromadzić sześć punktów po dwóch kolejkach lub chociaż cztery za ogranie Arabii i remis z Egiptem – awans z grupy byłby niemal przesądzony jeszcze przed najtrudniejszym pojedynkiem w trzeciej kolejce z Urugwajem. Aby było ciekawiej – ani Rosja ani Egipt nie wygrały żadnego ze swoich sześciu ostatnich meczów międzypaństwowych, więc ich forma pozostaje jedną wielką niewiadomą.

Szanse Egiptu doceniają niektóre zakłady online

Zakłady bukmacherskie w Internecie przeważnie mogą rywalizować ze stacjonarnymi punktami jeśli chodzi o proponowany kurs w nieznacznym stopniu, ale nawet różnica rzędu 0.10 na kursie sprawia, że czasami warto zalogować się do innego bukmachera, aby skorzystać z lepszej propozycji kursu. Tak może być w przypadku tych, którzy wierzą w Mohameda Salaha i jego kolegów z kadry Egiptu. Za zwycięstwo gości w meczu 20 czerwca zakłady internetowe są skłonne wypłacić kurs oscylujący wokół 3.50 – co na tym etapie rywalizacji, przy tak nieznacznej różnicy poziomu obydwu ekip, wydaje się doskonałą okazją do zaryzykowania.

Autor: DG