120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

14.09 Ekstraklasa – Jagiellonia Białystok vs Cracovia – Forbet pl i typy na Ekstraklasę. Cracovia przełamie złą passę?

Jagiellonia Białystok vs Cracovia

Nie wiesz jak zacząć obstawianie meczy przez Internet? Mecz Jagiellonia – Cracovia to idealny moment by postawić pierwszy zakład!

Siódma kolejka LOTTO Ekstraklasy była co najmniej zaskakująca, bowiem w ośmiu meczach doszło do aż pięciu remisów. I o ile w meczu Wisły Płock z Jagiellonią Białystok wynik 1:1 nie był sensacją (Nafciarze zajęli czwarte miejsce w poprzednich rozgrywkach, zaś Jaga wywalczyła tytuł wicemistrza), to jednak bezbramkowy wynik Legii Warszawa z szorującą po dnie Cracovią to z pewnością cios dla stołecznej drużyny. Ranking bukmacherów na Ekstraklasę zmienia się co kolejkę, natomiast jedno jest pewne: każdy zamierza dać z siebie wszystko. Pasy zawalczą więc w ósmej kolejce o wydostanie ze strefy spadkowej, natomiast celem gospodarzy jest wyprzedzenie Wisły Kraków i tym samym wskoczenie na drugą lokatę. Czy to się uda? Mecz przy Słonecznej w Białymstoku zapowiada się niezwykle interesująco!

Sprawdź zakłady buchmacherskie online i postaw na najkorzystniejszą opcję zakładu!

Cracovia doskonale wie, po co jedzie na Podlasie. Wygrana z Jagiellonią nie tylko będzie kluczowa w kontekście ucieczki ze strefy spadkowej, lecz jest także sprawą honoru. Wliczając w to rozgrywki Ekstraklasy, Pucharu Polski oraz mecze towarzyskie, ekipa z Krakowa ma już za sobą serię 11 spotkań bez wygranej z ekipą z Białegostoku. Po 1:0 na własnym obiekcie w 2014 r. nastąpiło aż 6 remisów i 5 porażek z tym właśnie rywalem. Co istotne, firmy bukmacherskie w Polsce wcale nie mają dobrych wieści dla sympatyków zespołu z Małopolski: także i w tym spotkaniu rolę faworyta wezmą na siebie podopieczni Ireneusza Mamrota. Stawki na to spotkanie to 1,85 na gospodarzy, 3,65 na remis i aż 4,50 na Cracovię. Warto przy tym zaznaczyć, że buki wierzą w szybkie otwarcie spotkania. Pierwszy gol może paść już nawet w pierwszym kwadransie gry, za co bukmacherzy wypłacą 2,85 PLN za każdą postawioną złotówkę. Brzmi niewiarygodnie? W takim razie warto powiedzieć „sprawdzam”. A ten moment nastąpi już w piątek 14 września punktualnie o godzinie 20:30.

Autor: JB