120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

12.12 Bundesliga – S.C. Freiburg – Borussia M’Gladbach

S.C. Freiburg - Borussia M'Gladbach

12 grudnia upłynie pod znakiem następnej kolejki Bundesligi. Najlepsza niemiecka liga piłkarska tym razem zaprasza na pojedynek zespołu ze strefy spadkowej z sensacyjnym czwartym miejscem w tabeli, które należy do Borussi Monchengladbach. Lvbet oraz inni lokalni operatorzy rynku bukmacherskiego już przygotowują ciekawe kursy na to spotkanie. Freiburg, który będzie gospodarzem najbliższego spotkania, teoretycznie nie musi stać na straconej pozycji, a jego piłkarze, jeśli już gdzieś wypadają dobrze, to właśnie na swoim stadionie i przed własną publicznością.

Niespodzianka, jaką byłoby ewentualne ogranie Borussi i ucieczka ze strefy spadkowej, na pewno przydałaby się gospodarzom od strony mentalnej, gdyż na ostatnie pięć meczów przegrali trzy, a co gorsze – wszystkie trzy to ostatnie porażki z rzędu. Z kolei Borussia Monchengladbach wreszcie ma sezon jak jej druga imienniczka – zaskakuje wysokim pressingiem, doskonałą organizacją taktyczną, wytrzymałością fizyczną i agresją w atakach na bramkę rywala. Dzięki temu lvbet legalny daje stosunkowo nieduży kurs na zwycięstwo gości w najbliższej kolejce. W ostatnich grach jej zawodnicy ograli m.in. 2:1 idący po kolejne mistrzostwo Niemiec Bayern oraz Hoffenheim, z którym zajmowali sąsiednie pozycje w tabeli.

Udowodnić swoją piłkarską wartość i zdobyć kolejne bramki piłkarze Borussi będą mieli na pewno w meczu z Freiburgiem. Gospodarze do tej pory strzelili w lidze tylko 9 bramek, więc lvbet opinie ma raczej stonowane na temat ewentualnego ich zwycięstwa. Kolejne 3 punkty dopisane do dorobku Monchengladbach są z kolei o wiele bardziej prawdopodobne.