120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

12.02 Ekstraklasa – Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok – Jaga  pewniakiem na wyjeździe?

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

W ostatnich tygodniach piłkarskiej jesieni w Polsce Jagiellonia była jedną ze zwyżkujących drużyn, czego efektem jest ostatecznie 4 pozycja w tabeli i dość pewne miejsce w grupie mistrzowskiej. Ponieważ jednak po 30 kolejkach zdobycz punktowa wszystkich klubów dzielona jest przez 2, w meczach jak ten zaplanowany na 12 lutego przeciwko Piastowi Gliwice, musi zdobywać komplet punktów. Nawet jeśli są to mecze wyjazdowe, a z Piastem nie zawsze Jagielloni było po drodze. Legalni bukmacherzy przygotowali specjalne typy i oferty kursowe na powrót Ekstraklasy po zimowej przerwie.

Typerzy decydujący się zagrać na mecz Jagielloni z Piastem z pewnością mają świadomość, że Piast jest w tym roku tylko cieniem samego siebie z dawnych lat, natomiast w polskiej lidze przerwa zimowa jest dość długa, dochodzi do wielu zmian kadrowych i organizacyjnych czy taktycznych w zespołach i pierwsze kolejki na wiosnę potrafią być więcej niż zaskakujące. Forma obu drużyn jest w pewnym stopniu niewiadomą, ale mimo wszystko różnica w tabeli między ekipami jest ogromna – 16 punktów więcej i 6 wygranych pojedynków więcej po stronie Jagielloni. Nie tylko z tego powodu sts zakłady bukmacherskie nie dają zbyt dużego kursu na zwycięstwo gości – najczęściej jest to około 2.00.

Pojęcie „pewniaka” jest w sporcie znane od dawna i niejednokrotnie drużyny stawiane w roli faworyta musiały opuszczać stadion ze spuszczonymi głowami. Kursy na innych stronach jak lvbet nie są korzystniejsze i mało który legalny bukmacher widzi argumenty po stronie Piasta. Dlatego kurs na gospodarza tego meczu będzie w przypadku większości bukmacherów jeszcze wyższy – od 3.00 w górę. Jedno jest pewne – mecz powinien obfitować w gole, gdyż Jagiellonia do tej pory nie miała problemów z ich zdobywaniem, zaś Piast dość seryjnie je tracił w tym sezonie.