120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

10.07 World Cup – Francja vs Belgia – Francja czy Belgia? Pytają bukmacherzy na całym świecie

Francja vs Belgia

Bukmacherskie strony przeżywają oblężenie przed pierwszym półfinałem

Już 10 lipca o 20:00 na stadionie w Sankt Petersburgu dojdzie do pierwszej półfinałowej rywalizacji tegorocznego Mundialu. W tej części drabinki najlepsze okazały się do tej pory sąsiadujące ze sobą europejskie nacje – Francja, czyli Mistrz Świata z 1998 roku oraz Belgia, dla której jakikolwiek medal mistrzowski byłby historycznym osiągnięciem w dziedzinie piłki nożnej. Bukmacherzy w Polsce i na całym świecie zastanawiają się, czy Belgowie będą w stanie zagrać jeszcze raz taki mecz jak ćwierćfinał z Brazylią czy ostatnie pół godziny meczu przeciwko Japonii w 1/8 finału. Wydaje się bowiem wszystkim analitykom i dziennikarzom sportowym, że Belgia w takiej formie i tak agresywnie grająca, jest jedyną reprezentacją zdolną do przeciwstawienia się francuskiemu gwiazdozbiorowi.

Francuzi i Belgowie, jak na sąsiadów przystało, w przeszłości spotykali się już wielokrotnie – na 11 rozegranych pojedynków międzypaństwowych Francuzi wygrali 4 mecze, tyle samo razy padł remis, natomiast Belgowie wygrywali z „Trójkolorowymi” trzykrotnie. Jeśli więc 10 lipca w Sankt Petersburgu lepsi okażą się Belgowie, bilans bezpośrednich meczów między tymi reprezentacjami osiągnie idealny remis, ale to zespół dowodzony przez Roberto Martineza będzie mógł się cieszyć spełnieniem marzeń o grze w finale Mistrzostw Świata.

Bukmacher pl ocenia szanse Belgów

Jeszcze przed startem tegorocznego Mundialu, Francuzi byli wskazywani praktycznie przez wszystkie strony bukmacherskie jako jedni z największych faworytów do zwycięstwa. I doskonałe mecze oraz wyniki w 1/8 i ¼ finałów tylko potwierdziły możliwości Francuzów. Gra Belgów jednak zachwyciła cały piłkarski świat i nie tylko bukmacherzy na stronach sts czy milenium wierzą, że Belgowie mogą sprawić niespodziankę eliminując faworytów w półfinale. Takie rozstrzygnięcie to obecnie kurs od 2.40 do 3.00. Z koeli zwycięstwo Francuzów jest przez portale bukmacherskie wyceniane obecnie na kurs od 2.00 do 2.60.

Autor: DG