120 zł bez ryzyka
+ 400 zł bonus powitalny

10.02 Ligue 1 – Strasbourg – Troyes  – Padnie bramka do 30 minuty? Ile można wygrać?

Strasbourg - Troyes

Ligue 1 wkracza w decydującą fazę, ale nie wszystkie mecze zaplanowane na najbliższą kolejkę będą o czymkolwiek decydowały. Teoretycznie niewiele wydarzyć może się w meczu Strasbourga z Troyes, ale w rzeczywistości można znaleźć kilka smaczków w tym spotkaniu z dna tabeli zaplanowanym na 10 lutego. Przede wszystkim legalni bukmacherzy dają możliwość wytypowania, czy padnie jakakolwiek bramka do trzydziestej minuty, ale istnieje tez możliwość wskazania konkretnej liczby bramek strzelonych do połowy meczu. Za prawidłowe wytypowanie takiego wariantu gracz, w zależności od wydarzenia, może liczyć na kurs w przedziale 3.00-8.00.

Historia spotkań obu zespołów jest dobrze znana bukmacherom z takich stron jak sts zakłady  bukmacherskie i właśnie dlatego kurs na zwycięstwo gospodarzy jest tylko nieznacznie mniej opłacalny, niż należałoby przypuszczać. Na pięć ostatnich bezpośrednich meczów pomiędzy Strasbourgiem a Troyes, bez względu na front i rodzaj rozgrywek, panuje idealny remis – dwukrotnie wygrywała każda ze stron, raz padł remis, naturalnie bezbramkowy.

Nieznacznie większe szanse na zwycięstwo przyznaje się gospodarzom, którzy może ostatnio nie są w rewelacyjnej formie, ale są jednak wyżej notowani w tabeli i będą mieli wsparcie własnych kibiców. Dodatkowo, jak zwracają uwagę lvbet zakłady bukmacherskie, oba zespoły przegrały swój ostatni mecz, ale wygrały przedostatni, więc są w podobnej sytuacji. Teoretycznie to Strasbourg strzela w tym sezonie więcej bramek, ale to w Troyes lepiej prezentują się napastnicy (obaj po 5 bramek w tym sezonie). Gospodarze znani są z tego, że tracą przynajmniej jedną bramkę na mecz i jeśli tym razem pozwolą ją sobie strzelić, mogą mieć problemy z wyjściem z opresji.